Eredményeink

Iskolánk növendékei számos tanulmányi versenyen, találkozón vettek részt. Ezen az oldalon gyűjtöttük össze tanévre lebontva, a tanulóink által elért eredményeket.

1997/98V. Országos Mélyrézfúvós Verseny – Kiskunfélegyháza

II. hely: Farkas Zsolt

Baranya Megyei Fuvolás Találkozó – Bóly  

Kiemelt Dicséret: Fuvola-együttes:Gráf Veronika, (Beck Angéla, Borsodi Kitti, Gráf Veronika, Solymár Zsuzsanna, Pap Viktória, Hartmann Ágnes, Kincses Andrea, Pásti Virág, Szobotka Rita, Kulcsár Gabriella, Hollósi Edit)

Dicséret: Borsodi Kitti, Solymár Zsuzsanna, Hartmann Ágnes, Kulcsár Gabriella , Pap Viktória

Nemzetközi Fúvószenekari Verseny – Veszprém

Ezüst minősítés: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

1998/99

Országos Fuvoladuó és Kisegyüttes Verseny – Balassagyarmat

Nívódíj: Beck Angéla-Márkus Kata

Dicséret: Gráf Veronika-Borsodi Kitti, Hartmann Ágnes-Pap Viktória

Baranya Megyei Zongora Négykezes Találkozó – Szigetvár

Dicséret: Sebestyén Erika-Zeyer Éva

Baranya Megyei Mélyrézfúvós Találkozó – Komló

Kiemelt dicséret: Farkas Zsolt

Dicséret: Beck Péter

1999/2000

Jeney Zoltán Országos Fuvolaverseny – Kaposvár

I. hely: Gráf Veronika

Különdíj: Beck Angéla, Márkus Kata

VI. Országos Mélyrézfúvós Verseny – Kiskunfélegyháza

I. hely: Farkas Zsolt

II. hely: Beck Péter

Baranya Megyei Gitár, és Magánének Találkozó – Pécs

Dicséret: Pohl Gábor

Baranya Megyei Klarinétos Találkozó – Mohács

Kiemelt dicséret: Dani Lívia

2000/01

Megyei Fuvolás Találkozó – Bóly

Kiemelt Dicséret: Beck Angéla , Gráf Veronika, Preisz Viktória, Fuvola-együttes: (Bachesz Helga, Beck Angéla, Gál Mirandola, Gráf Veronika, Márkus Kata, Pfeil Veronika, Solymár Zsuzsanna, Szilágyi Réka, Ulrich Dóra, Gerst Diána, Gyarmati Katalin, Makk Réka, Schumann Vivien)

Dicséret: Márkus Kata, Ritzl Petra

2001/02

Országos Fuvoladuó és Kisegyüttes Verseny – Balassagyarmat

Kiemelt Nívódíj:  Beck Angéla-Márkus Kata, Fuvola-együttes: (Beck Angéla, Gál Mirandola, Ifj. Kovács Árpád, Kulcsár Péter, Márkus Kata, Pfeil Veronika, Preisz Viktória, Ritzl Petra, Solymár Zsuzsanna, Szilágyi Réka, Schumann Vivien)

Dicséret: Preisz Viktória-Ritzl Petra, Fuvola Kvartett: Beck Angéla, Márkus Kata, Preisz Viktória, Ritzl Petra

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Országos Harmonika Verseny – Kecel

I. hely: Pohl Attila

Országos Továbbképzős Találkozó – Szentendre

Nívódíj: Klarinét-együttes

Baranya Megyei Mélyrézfúvós Találkozó – Mohács

Kiemelt dicséret: Gyarmati Dávid, Hartmann Péter

Dicséret: Beck Péter

Baranya Megyei Zongora Négykezes Találkozó – Szigetvár

Dicséret: Sebestyén Erika-Schnell Johanna, Bagány Lilla-Amrein Flóra, Preisz Leila-Pohl Anna

2002/03

Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár

III. díj: Schneider Flóra Fanni (klarinét)

Megyei Gitár, és Magánének Találkozó – Pécs

Kiemelt Dicséret: Gitár kvartett: (Barta Tamás, Barta Anita, Morvai Gabriella, Pohl Gábor)

Dicséret: Barta Tamás

Megyei Harmonika Találkozó – Komló

Kiemelt dicséret: Pohl Attila

Baranya Megyei Klarinétos Találkozó – Pécsvárad

Kiemelt dicséret: Klarinét kvartett: Hartmann Zsófia, Hódi Renáta, Makk Réka, Gerst Diána

2003/04

Nemzetközi Fuvoladuó verseny – Balassagyarmat

Nívódíj: Beck Angéla-Márkus Kata

Dicséret: ifj. Kovács  Árpád –Beck Angéla

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Országos Alba Regia Kamarazenei Verseny – Székesfehérvár

Ezüst minősítés: Klarinét kvintett: Gerst Diána, Gyarmati Katalin, Hódi Renáta, Makk Réka, Schumann Vivien

Baranya Megyei Fuvolás találkozó – Bóly

Kiemelt dicséret: ifj. Kovács Árpád, Beck Angéla, Márkus Kata, Preisz Viktória, Fuvola-együttes: (Beck Angéla, Márkus Kata, Kulcsár Péter, Ulrich Dóra, Preisz Viktória, Gál Mirandola, Lábas Kitti, Ruff Ágnes,Ritzl Petra Laura, ifj. Kovács Árpád ,Pohl Viola, Kis-Iván Réka, Rumszauer Zita, Kuruc Anna, Schmidt Judit)

Dicséret: Ritzl Petra

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Baranya Megyei Zongora Találkozó – Pécs

Dicséret: Petrovics Edit

2004/05

Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár

I. hely: Hartvég Emese (fuvola), Ifj. Kovács Árpád (fuvola)

II. hely: Preisz Viktória (fuvola), Ritzl Petra (fuvola)

III. hely: Albrecht Donát (fuvola)

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Korrepetitori különdíj: Kovács Otília

Országos  Fuvoladuó és Kisegyüttes Verseny – Balassagyarmat

Nívódíj: ifj. Kovács Árpád-Preisz Viktória, Preisz Viktória-Ritzl Petra

Különdíj: Fuvola-együttes: (Inhoff Zília, ifj. Kovács Árpád, Kulcsár Péter, Lábas Kitti, Preisz Viktória, Ritzl Petra Laura, Rumszauer Zita, Gáspár Dániel)

Tanári dicséret: Kovács Árpád

Német Nemzetiségi Fúvószenekarok Találkozója – Pécsvárad

Arany minősítés: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Baranya Megyei Továbbképzős Találkozó – Pécs

Kiemelt Arany minősítés: Pohl Attila (harmonika)

Arany minősítés: Barta Tamás (gitár), Beck Péter (kürt)

Ezüst minősítés: Gyarmati Dávid (kürt)

III. Regionális Gitárverseny – Szekszárd

II. hely: Gálos István, Barta Tamás

Baranya Megyei Rézfúvós Találkozó – Vásárosdombó

Arany minősítés: Gyarmati Dávid, Dani Attila

Ezüst minősítés: Tutti Péter, Volk Zalán, Veszelka Gergely, Lantos Mária, Beck Péter

Bronz minősítés: Farkas Dávid

Baranya Megyei Zongora Négykezes Találkozó – Szigetvár

Bronz minősítés: Bagány Lilla-Sebestyén Erika, Édelmann Szófia-Tok Bence

2005/06

Nemzetközi Fúvószenekari Verseny – Lviv (Ukrajna)

I. díj: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Jeney Zoltán Országos Fuvolaverseny  Kaposvár

II.hely: Preisz Viktória

Megyei Közgyűlés PRO TALENTO díjazottja: Preisz Viktória

X. Országos Gitárverseny – Vác

Különdíj: Barta Tamás

Országos Harmonika Verseny – Budapest

Különdíj: Pohl Attila, Maml Zoltán

Regionális Fúvószenekari Találkozó – Pécsvárad

Kiemelt Arany minősítés: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Baranya Megyei Gitár, és Magánének Találkozó – Szigetvár

Kiemelt Arany minősítés: Barta Tamás

Bronz minősítés: Gálos István

Baranya Megyei Klarinétos Találkozó – Pécsvárad

Arany minősítés: Schneider Flóra, Rudolf Diána, Márkus Fanni, Klarinét együttes: (Schneider Flóra, Pelle Júlia, Gyarmati Katalin, Faluhelyi Bianka, Gáspár Dániel)

Megyei Harmonika Találkozó – Komló

Arany minősítés: Harmonika együttes, Erb Franciska

Ezüst minősítés: Beck Veronika

2006/07 

Baranya Megyei Fuvolás Találkozó – Bóly

Kiemelt Arany minősítés: Atkári Bianka, ifj. Kovács Árpád

Arany minősítés: Albrecht Donát   Tanára: Horváth Orsolya, Hartvég Emese, Fuvola Kvartett: Albrecht Donát- Csitár Kitti, Hartvég Emese, ifj Kovács Árpád, Fuvola-együttes: (Albrecht Donát, Csitár Kitti, Gál Mirandola, Hartvég Emese, Inhoff Zilia, Ifj. Kovács Árpád, Kuruc Anna, Lábas Kitti, Molnár Csilla, Ritzl Petra, Ruff Ágnes, Rumszauer Zita, Gáspár Dániel)

Ezüst minősítés:  Dani Nárcisz

Német Nemzetiségi Regionális Fúvószenekari Találkozó – Pécsvárad

Arany fokozat: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Megyei Harmonika Találkozó – Szigetvár

Arany minősítés: Maml Zoltán, Erb Franciska

Bronz minősítés: Beck Veronika

Különdíj: Harmonika együttes

Területi Kamarazenei találkozó – Baja

Nívódíj: Fuvola Kvartett: ifj. Kovács Árpád, Hartvég Emese, Csitár Kitti, Albrecht Donát

Magyar Fuvolás Társaság Jeney díja: Kovács Árpád

2007/08

Nemzetközi Fúvószenekari Verseny – Dudelange (Luxemburg)

I. hely, a Verseny Nagydíja: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Regionális fafúvós verseny – Kaposvár

I. hely: Albrecht Donát (fuvola), Hartvég Emese (fuvola), Atkári Bianka (fuvola)

II. hely: Ifj. Kovács Árpád (fuvola)

III. hely: Turai Vivien (klarinét)

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Országos Fuvoladuó és Kisegyüttes Verseny – Balassagyarmat

I. hely: Ifj. Kovács Árpád-Forró Fruzsina (ANK-Pécs)

II. hely: Hartvég Emese-Albrecht Donát, Fuvola Kvartett: (Ifj. Kovács Árpád, Hartvég Emese, Csitár Kitti, Albrecht Donát)

Különdíj: Fuvola-együttes: (Albrecht Donát, Csitár Kitti, Forró Fruzsina,  Hartvég Emese, ifj. Kovács Árpád, Kuruc Anna, Lábas Kitti, Molnár Csilla, Ritzl Petra Laura, Ruff Ágnes, Gáspár Dániel)

Tanári különdíj: Horváth Orsolya, Kovács Árpád

Megyei Közgyűlés Pro Talento díjazottja: Ifj. Kovács Árpád

IV. Regionális Gitárverseny – Szekszárd

II. hely: Pintér Előd

III. hely: Cserni Kristóf

Országos Német Nemzetiségi Fúvószenekari Találkozó – Pécsvárad

Arany minősítés: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Megyei Továbbképzős Találkozó – Pécs

Kiemelt arany minősítés: Harmonika együttes

Ezüst minősítés: Farkas Dávid (trombita), Klarinét kvintett: (Rudolf Diána, Pelle Júlia, Faluhegyi Bianka, Mihovics Mariann, Gáspár Dániel)

Baranya Megyei Rézfúvós Találkozó – Vásárosdombó

Arany minősítés: Tutti Péter, Käsz András

Ezüst minősítés: Veszelka Gergely, Farkas Dávid, Bódog Dániel

Bronz minősítés: Mausz Róbert, Zugó Alexandra, Szabó Levente, Grób Zoltán

Baranya Megyei Zongora Négykezes Találkozó – Szigetvár

Bronz minősítés: Bíró János-Fűrész Dénes

2008/09

Jeney Zoltán Fuvolaverseny – Kaposvár

I. hely: Ifj. Kovács Árpád

II. hely: Albrecht Donát, Hartvég Emese

Tanári különdíj: Kovács Árpád

Megyei Közgyűlés Pro Talento díjazottjai: ifj. Kovács Árpád, Albrecht Donát, Hartvég Emese

Baranya Megyei Klarinétos Találkozó – Pécsvárad

Kiemelt Arany minősítés: Turai Vivien, Klarinét kvartett (Rudolf Diana, Pelle Júlia, Faluhegyi Bianka, Gáspár Dániel)

Arany minősítés: Rudolf Diána, Kecskés Vivien

Baranya Megyei Zongora Találkozó – Pécs

Ezüst minősítés: Gehring Eszter

Bronz minősítés: Járvás Attila, Mosnitzka Anna

2009/10

Baranya Megyei Fuvolás Találkozó – Bóly

Arany minősítés: Bóka Julianna

Ezüst minősítés: Atkári Bianka, Dani Nárcisz, Fűrész Csenge- Vészi Kata

Német Nemzetiségi Fúvószenekarok Regionális Találkozója – Pécsvárad

Arany minősítés: Bólyi Ifjúsági Fúvószenekar

Megyei Gitár, és Magánének Találkozó – Szigetvár

Ezüst minősítés: Segyik Bálint

2010/11

Regionális fafúvós verseny – Kaposvár

II. hely: Bóka Julianna

IX. Sistrum Regionális Kamarazenei Verseny – Szombathely

Arany minősítés: Cserni Kristóf-Pintér Előd gitárduó

Baranya Megyei Rézfúvós Találkozó – Vásárosdombó

Arany minősítés: Almási Bence

Ezüst minősítés: Mausz Róbert, Bayer Dániel

Bronz minősítés: Beck László, Käsz András

Baranya Megyei Zongora Négykezes Találkozó – Szigetvár

Ezüst minősítés: Járvás Attila-Tok Bence

Bronz minősítés: Gehring Eszter-Mosnitzka Anna

2011/12

IV. Országos Harmonika Verseny – Budapest

Különdíj: Hohmann Bence

“Fehérvári József” Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvós Verseny – Kaposvár

II. hely: Albrecht Kristóf

Baranya Megyei Zongora Találkozó – Pécs

Ezüst minősítés: Járvás Attila, Stefán Petra

Baranya Megyei Gitár, és Magánének Találkozó – Pécs

Arany minősítés: Patóc Dominik

Baranya Megyei Klarinétos Találkozó – Mohács

Arany minősítés: Schumann Máté

2012/13

Baranya Megyei Fuvolás Találkozó – Bóly

Arany minősítés: Vészi Kata-Keibl Kata duó

Ezüst minősítés: Vészi Kata-Mayer Dalma duó

Ritka Hangszerek Baranya Megyei Találkozója – Kozármisleny

Arany minősítés: Orgyán Csanád (harmonika), Harmonika trio: Orgyán Csanád, Hohmann Bence, Maml Róbert

2013/14

Országos Harmonikaverseny Budapest

Nívódíj: Orgyán Csanád

VI. Regionális Gitárverseny – Szekszárd

I. hely: Grób Ella

Tanári különdíj: Büki Richárd

II. Regionális Zongoraverseny – Kaposvár

III. hely: Járvás Attila

Baranya Megyei Zeneiskolák Rézfúvós Találkozója – Vásárosdombó

Arany minősítés: Albrecht Kristóf

Ezüst minősítés: Szabó Luca, Táborosi Trisztán, Veszelka Dalma

Baranyai Megyei Zeneiskolák Zongora négykezes Találkozója – Szigetvár

Arany minősítés: Járvás Attila-Stefán Petra

Ezüst minősítés: Rudolf Júlia-Rudolf Erzsébet

Baranya Megyei Továbbképzős Növendékek Találkozója – Pécs

Ezüst minősítés: Atkári Bianka-Mayer Dalma (fuvola duó)

Baranya Megyei Harmonika Találkozó – Mohács

Arany minősítés: Jakab Zétény, Vajta Ákos László, Orgyán Csanád

Ezüst minősítés: Mifits Dóra, Tóth Kristóf, Varga Ákos

Bronz minősítés: Balog Tamás, Fülöp Blanka, Schmidt Anna, Kirsching Emese, Szabó Péter

2015.

Baranya M. Klarinét – Szaxofon Szakos Növ. Találkozója Mohács

  • Balog Emília arany

SISTRUM Zenei Verseny Szombathely

  • Albrecht Kristóf arany

Megyei Zongoristák Találkozója Komló

  • Stefán Petra bronz
  • Kincses Barnabás ezüst

„Ferenczy György” Országos Zongoraverseny Bp

  • Kincses Barnabás dicséret díj

V. Országos Harmonika Verseny Budapest

  • Orgyán Csanád különdíj, I. helyezés

“Fehérvári József” II. Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvós Verseny Kaposvár

  • Szabó Luca baritonkürt I.helyezés

 

2016.

Országos Harmonikaverseny I. fordulója Budapest

  • Wehring Mátyás ezüst
  • Orgyán Csanád arany
  • Jakab Zétény arany

Baranya M. Zeneiskolák Fuvolaszakos Növ. Találkozója Bóly

  • Csoboth Hanna-Gayer Felícia-Takaró Nóra-Tóth Anna Alma arany
  • Tóth Anna Alma szóló ezüst
  • Takaró Nóra szóló ezüst
  • Gayer Felícia bronz

Nemzetközi Zongorafesztivál Törökszentmiklós

  • Kincses Barnabás II. helyezés

Országos Harmonikaverseny II. fordulója Budapest

  • Wehring Mátyás ezüst
  • Jakab Zétény arany
  • Balog Tamás-Jakab Zétény-Wehring Mátyás arany

Baranya M. Zeneiskolák Ritka Hangszeresek Találkozója Kozármisleny

  • Wehring Mátyás ezüst
  • Balog Tamás-Jakab Zétény-Wehring Mátyás arany
  • Jakab Zétény arany
  • Pleskonics Botond arany

III. Apró Fúvósok Találkozója Dombóvár

  • Sznopek Zsófia ezüst
  • Szabó Luca baritonkürt különdíj, arany

I. Országos és Nemzetközi Harmonika Verseny Szeged

  • Jakab Zétény II.helyezés

III.„Rév Lívia” Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny Kaposvár         

  • Kincses Barnabás II. helyezés

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.